Μωραΐτης σε Κασσελάκη: Στέφανε, ο σταυρός που σχηματίστηκε είναι αυτός που κουβαλάμε εμείς που ψηφίζουμε ΣΥΡΙΖΑ
![](https://galaksias.gr/wp-content/uploads/2024/04/moraitis-768x625-768x470.jpg)
Ο Νίκος Μωραΐτης με ανάρτησή του στο twitter αναφέρθηκε στο «θαύμα», που περιέγραψε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Στέφανος Κασσελάκης, που έγινε κατά τη διάρκεια της βάπτισής του.
Στην ανάρτησή στου στο twitter ο Νίκος Μωραΐτης απάντησε σε όλα είπε ο Στέφανος Κασσελάκης με χιουμοριστική διάθεση λέγοντας «Στέφανε, ο σταυρός που σχηματίστηκε είναι αυτός που κουβαλάμε εμείς που ψηφίζουμε ΣΥΡΙΖΑ».
Στέφανε, ο σταυρός που σχηματίστηκε είναι αυτός που κουβαλάμε εμείς που ψηφίζουμε ΣΥΡΙΖΑ.
— Nikos Moraitis (@Nikosmoraitis) April 16, 2024
Ο Στέφανος Κασσελάκης στο ταξίδι του στις ΗΠΑ συναντήθηκε με τον Αρχιεπίσκοπο Ελπιδοφόρο και είχε δηλώσει πως «με βάφτισε ο Άγιος Τσαλίκης με τον πατέρα Κύριλλο, και στο νερό σχηματίστηκε ένας σταυρός από το λάδι. Ο Άγιος Τσαλίκης είπε στους γονείς μου: αυτός είτε παπάς θα γίνει είτε πολύ σπουδαίος».
To άρθρο Μωραΐτης σε Κασσελάκη: Στέφανε, ο σταυρός που σχηματίστηκε είναι αυτός που κουβαλάμε εμείς που ψηφίζουμε ΣΥΡΙΖΑ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .